KONST / Litografier / Färglitografi 9579392
nr 957 9392
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Färglitografi, Hilding Linnqvist (1891-1984), Nilen, signerad, 20x29
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:26:49
24/4 15:16:10
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist